Usługi pogrzebowe

Nasza firma pogrzebowa wykonuje kompleksowe usługi na terenie całego kraju. 

Na obszarze województwa opolskiego oraz miasta Opola załatwiamy formalności  z administracją cmentarza.

Bardzo dobrze rozumiemy jak ważne jest ostatnie pożegnanie ze zmarłym, dlatego przygotowaliśmy szeroki wachlarz usług z zakresu przygotowania ciała do pogrzebu. Zadbamy o to, aby ciało zmarłego wyglądało godnie podczas ostatniego pożegnania. Ponadto oferujemy możliwość przechowania zwłok do momentu pogrzebu.

Oprócz organizacji tradycyjnej ceremonii pogrzebowej, zajmujemy się także kremacją zwłok.

Firma pogrzebowa Norbert Machnik oferuje możliwość przechowania ciała zmarłego od czasu przewiezienia zwłok do naszego zakładu pogrzebowego aż do momentu oddania mu ostatniej posługi.

Zajmujemy się również przygotowaniem ciała zmarłego do pochówku albo kremacji, a także profesjonalną oprawą ceremonii pogrzebowych .

Aby nie obarczać Państwa dodatkowymi obowiązkami w tych trudnych chwilach, zapewniamy kompleksową organizację pogrzebu. Podczas uroczystości, dbamy o to, aby przebiegła w sposób godny oraz z szacunkiem dla osoby zmarłej oraz jego rodziny. Na życzenie rodziny zajmujemy się również organizacją stypy.

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę pogrzebową znajduje się również organizacja stypy. Na Państwa życzenie zajmiemy się przygotowaniem uroczystej konsolacji po ceremonii pogrzebowej.

W siedzibie naszej firmy pogrzebowej posiadamy bardzo duży wybór funeralii pogrzebowych, wśród których znajdują się trumny oraz urny. Dysponujemy wieloma modelami trumien i urn wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy również wiązanki i wieńce, a także pomniki i nagrobki.

Dysponujemy bardzo dużym wyborem wieńców i wiązanek, które uzupełniają ceremonię pogrzebową nadając jej odpowiedni charakter. Nasz zakład pogrzebowy w swojej ofercie posiada również trumny oraz pomniki cmentarne.

W przygotowanym przez nas asortymencie, obok trumien oraz wiązanek i wieńców, znajdą Państwo szeroki wybór pomników i nagrobków granitowych. W ofercie zarówno standardowe nagrobki, jak również wykonywane na indywidualne zamówienie klienta.

Dokładamy starań, aby jak najbardziej odciążyć Państwa w tych trudnych momentach, dlatego oferujemy możliwość zlecenia nam załatwienia wszelkich formalności. Usługi oferowane przez nasz zakład pogrzebowy świadczone są całodobowo.

Nasza firma pogrzebowa zajmuje się również ekshumacją. Oferujemy przeprowadzenie ekshumacji, transport oraz zorganizowanie pochówku w nowym miejscu.

Napisz do nas

Zadzwoń do nas

całodobowo: +48 77 465 24 56

+48 604 45 98 40

Przyjedź do nas

ul. Piotra Kuczki 13

46-040 Ozimek